Tuesday, 18 June 2019
УПЦ Київський Патріархат
   
Text Size

Літківська церква підтримує українську армію

За ініціативи і організації священика Миколая Іванця, настоятеля Свято-Покровського храму с. Літки Української Православної Церкви Київського Патріархату, та за підтримки активних парафіян храму в селі Літки Броварського району вже понад півроку проходить збір продуктів та необхідних речей для української армії.

«Блаженні милосердні, бо вони помилувані будуть» (Мф. 5, 7) – під таким закликом євангельської заповіді парафіяни Свято-Покровського храму та інші люди доброї волі намагаються підтримати українських воїнів, які перебувають захищають Україну від нашестя агресора. Щирою молитвою та матеріальною допомогою люди стараються віддячити захисникам України за їх жертовність та любов до своєї землі і рідного народу. Бо каже Господь, що немає більшої любові, ніж віддати своє життя за ближнього.

Так, у період з серпня 2014 року по лютий 2015 року при храмі було зібрано та передано на Схід України нашим воїнам близько 10 тонн гуманітарної допомоги.

Під час важких випробувань все частіше люди об’єднуються, творячи діла милосердя, підтримуючи один одного. Варто зазначити, що допомогу для українських військових приносили і деякі колишні прихильники церкви Московського Патріархату, яка діє в с. Літки. І хоч духовенство УПЦ Московського Патріархату не змінило своєї позиції стосовно подій на Сході України, люди починають відсіювати зерно від полови. Все частіше вони відкрито обурюються такій несправедливості та намагаються допомагати українській армії.

Кожної неділі, а також у свята, відколи розпочалася Революція гідності, а пізніше наступ ворога на Крим та Схід України, після Божественної Літургії у Свято-Покровському храмі служаться молебні, в яких підносяться молитви до Господа Бога за визволення від нашестя ворогів, за мир в Україні, за об’єднання Української Православної Церкви та за єдність нашої держави.

Ми віримо, що випробування зміцнять нашу віру в Бога і в цій боротьбі за цілісність України Господь подарує нам перемогу.


Церква.info
за матеріалами Київських єпархіальних відомостей

 

Наш банер

Церква.info: Офіційний веб-сайт УПЦ Київського Патріархату

Statistics

bigmir)net TOP 100

UKRHOSTING.com

Subscribe

Enter your email address:

Пошук

Соціальні мережі

facebookTwitteryoutube

МОЛИТВА

Патріарше розпорядження про молитву за Україну

Останні новини

У Дніпропетровській єпархії відкрито Call-center (Відео)
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian and Russian19...

Пастирський візит у Львівську психіатричну лікарню
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian and Russian16...

В Оратові освятили автомобіль для потреб армії
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian and RussianНастоятель...

У Дніпропетровську відспівали 16-ох загиблих воїнів
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian and Russian19...

Чергова допомога воїнам АТО від Дніпропетровської єпархії
This publication is available only in Ukrainian or in Ukrainian and Russian13...